Tradiční Vánoční pohár v Mostě

Home / Tradiční Vánoční pohár v Mostě

Tradiční Vánoční pohár v Mostě

O víkendu z 9. na 10. prosince jsme ukončili letošní sezónu na tradičním mosteckém Vánočním poháru.

Na závodech sbírali zkušenosti především nejmladší závodníci, kteří bojovali o medaile ve čtyřboji na tratích od 50 do 200 PP. Sestavu doplnili zkušení borci z kategorií C, B, A. Naše výprava byla v celkovém hodnocení čtyřboje úspěšná. Jana Vestfálová 2. místo v kategorii E. Matyáš Kubíček a Nikola Krausová první místa v kategorii C, Matěj Hruška 1. místo v kategorii AB a Vojtěch Kašpar 2. místo v trojboji pro kategorii E0. Úspěšné byly také naše štafety. Třetí místo v kategorii E, první místo v kategorii C  a třetí místo v kategorii AB, ve které zkušeným borcům pomohl Vítek Hotař, který zároveň na závodech oslavil deváté narozeniny. Celkově se náš klub umístil na druhém místě, k vítězství nám chyběl pouhý jeden bod, o který byli šťastnější plavci z Pulce Praha. Fanoušci i trenéři si užili společný večer, závodníci zase tradiční zmrzlinu servírovanou mosteckými trenéry. V Mostě se sejdeme znovu už v lednu na prvním kole Ligy mládeže.