Úspěšná Liga mládeže v Liberci

Home / Úspěšná Liga mládeže v Liberci

Úspěšná Liga mládeže v Liberci

Na začátku dubna se v Liberci konalo třetí kolo České ligy mládeže. V prestižním mládežnickém klání bojovali mladí závodníci od kategorie E do kategorie C. Závodníci domácího Aqua Klubu potvrdili svou kvalitu a získali mnoho cenných kovů.

Mezi závodníky kategorie C se nejvíce dařilo tradičně Matyáši Kubíčkovi. Ten proměnil všechny své starty ve zlatou medaili. Dařilo se rovněž Nikole Krausové, která vyhrála závod na 100 metrů pod vodou s časem 49,65. Těsně za ní skončila Štěpánka Kolářová s časem 49,85.

Na stometrové trati na hladině si obě souputnice umístění vyměnily, když s časem 48,76 vyhrála Štěpánka. Nikola skončila na druhém místě s časem 50,51.

V kategorii D se dařilo se dařilo Josefu Najmanovi, který skončil čtvrtý na 100 metrů PP. Z dívek se v dobrém světle ukázala Klára Doležalová, která skončila sedmá na 200 metrů PP.

V kategorii E zářila Jana Vestfálová, která opanovala disciplíny 100 metrů BF, 15/10 RP/PP a 200 PP.

Dařilo se rovněž smíšeným štafetám, neboť ve všech kategoriích proměnili liberečtí závodníci své starty ve zlaté kovy. Více výsledků naleznete v přiložených výsledcích.

Stáhnout (PDF, 90KB)